Comitato de Direçion

Prescidente

  • Daniel Angelici
    • Primmo Viceprescidente

      Rodolfo Ferrari
      • Segondo Viceprescidente

        Horacio Paolini
        • Terso Viceprescidente

          Darío Richarte
          • Segretaio Generale

            Christian Gribaudo
            • Sotosegretaio Generale

              Carlos Aguas
              • Segretaio de riunioin

                Pedro Orgambide
                • Tezoê

                  Matías Ahumada
                  • Vicetezoê

                    Diego Lajst
                  • Menbri titolari

                    Jorge Anro Jorge Luis Bitar Pablo Herman Gustavo Ferrari Oscar Moscariello Fabián Parra Rodolfo Ríos Orlando Salvestrini
                  • Menbri suplenti

                    Alberto Falchi Francisco Franconieri Gustavo La Sala Heriberto M. Marotta Carlos Mechetti Hipólito Nosiglia Fernando Ortega Domingo Sanda Pablo Superno Cristian Quintiero Ezequiel Viejobueno Facundo Zambarbieri

Comiscion de Contròllo

Prescidente

  • Jorge Miguel Mayora
    • Segretaio

      Murat Nakas
      • Titolari

        Osvaldo Spataro Lucía De Marco Federico Villa
        • Suplenti

          Carlos Bosetti Mariano Puccio Pablo Morido

Tribunâ de disciplinn-a

Prescidente

  • Oscar Antonio Ciruzzi
    • Segretaio

      Cándido Jorge Vidales
      • Menbri

        Alberto Altamirano Jorge Nelson Barrionuevo Carlos Leiva Mariano González Palazzo Roberto Luis Blanco

Asenblea de Raprezentanti

Ofiçio de direçion 2015/2019

Prescidente

  • Francisco Quintana
    • Primmo Viceprescidente

      • Edgardo Alifraco
        • Segondo Viceprescidente

          • Leandro Pompilio
            • Terso Viceprescidente

              • Jorge Bonini
                • Segretaio Generale

                  • Sergio Brignardello
                    • Sotosegretaio Generale

                      • Gustavo Cabariti
                        • Segretaio de riunioin

                          • Matías Lezcano Chávez
                            • Segretaio d’afari legali e internaçionali:

                              • Javier Medín
                                • Sotosegretaio d’afari legali e internaçionali:

                                  • Horacio Rivero
                                    • Segretaio d’economia:

                                      • Angel Guidoccio
                                        • Sotosegretaio d’economia:

                                          • Diego De León Prandi
                                            • Segretaio de publiche relaçioin:

                                              • Jorge Rodríguez
                                                • Sotosegretaio de publiche relaçioin:

                                                  • Francisco Melo
                                                    • Menbri:

                                                      • Hugo Rafael Alonso Dante Alberto Camaño Carlos Alberto Cavalli Guillermo Dell'Oro Anibal Elliff Juan Manuel Gaytán Fernando Daniel Kocsis Enrique Eduardo Mascheroni Sebastián Mautone José Luis Palazzo Alberto Oscar Roberti Federico Enrique Zadro
                                                        • Asesoî:

                                                          • Jorge Antonio Alé Salem Ariel Álvarez Palma Rogelio Almondarain Carlos Coronel Roberto Sommi Luciana Elena De Marco Alfredo Antonio Marquez Miranda Héctor Martínez Sergio Mastronicola Germán Humberto Minuti Patricio Moro Camilo Antonio Piatti Gustavo Fabián Poletto Juan Carlos Otero Marcelo Zeman